Women's Health / Mart 2013 Ürün Kodu: SKU-1028

1, Kapak
8, İçindekiler
43, DENGE FAKTÖRÜ Cildindeki pH dengesizliği, yüzünde çıkan sivilcelerden kırışıklıklara kadar pek çok problemin sebebi olabilir. Ancak birçok kadın bunun farkında bile değil. Cilt tipini belirleyerek pH dengesini düzeltebilir ve daha aydınlık bir cilde sahip olabilirsin.
50, ANDROJEN KOKULAR! En son güzellik trendini biliyor musun? Erkek parfümlerinde kullanılan notalar, artık kadın parfümlerinde de kullanılıyor.
56, GÖSTERİŞLİ PARMAKLAR! İster kocaman, ister narin ve zarif yüzüklerle ellerinin güzelliğini ortaya çıkarabilirsin.
58, DURDUR ZAMANI Birbirinden farklı saat modellerinden en sevdiğini seç ve akıp giden zamanın keyfini çıkart.
60, JEAN GİYMENİN 5 FARKLI YOLU Hepimizin vazgeçilmezi olan giysilerden biri kesinlikle jean’ler. Peki farklı jean modellerini nasıl kombinlemelisin? İşte bizim önerilerimiz.
62, HANDE SUBAŞI Kusursuz fiziğinin ve doğal güzelliğinin sırlarını bizimle paylaştı.
69, DAHA FAZLA YAĞ YAK Bu egzersiz programı metabolizmanı harekete geçirecek, seni inceltecek ve kaslarını şekillendirecek. Üstelik bütün bunları sadece 30 dakikada yapacak!
76, 5 HAREKETLE ‘SİMİT’LERE VEDA ET Jean pantolon giydiğinde yan taraflardan fırlayan fazlalıklar bütün kadınları huzursuz eder. Bu sorunu kökten çözmen için
85, 8 SAAT DİYETİ Eat This, Not That! kitabının yazarı David Zinczenko, yemek saatlerini değiştirdiğinde görünüşünün de değişebileceğini söylüyor (tabii ki iyi yönde)! Değişim yapmaya hazırsan, bu yazı senin için.
90, EVLİLİK DİYETİ ÖLDÜRÜR MÜ? Evlendikten ya da istediğin erkekle ilişkiye başladıktan sonra oluşan rahatlama ile kendinle (ve diyetinle) ilgilenmeyi bırakmış olabilir misin?
92, NE YEMEK NEYE İYİ GELİR Mutfağın gerçekten de birbirinden güçlü ve iyileştirici besinlerle dolu. İlaç almaya başlamadan önce, bu doğal devalarla kendini tedavi etmeyi dene.
101, YATAK ODASINDAN ÇIK! Seks hayatını yepyeni bir boyuta taşımaya ne dersin?
104, İLİŞKİNİN TEMELİNİ GÜÇLENDİR... İlişkilerde en güçlü bağlar okuyacağın bu beş pratik uygulamayla kuruluyor.
110, HAYATI EN İYİ ŞEKİLDE YAŞAMANIN 9 YOLU WH’in birkaç çılgın editörü bir ay boyunca hayatında ciddi değişimler yapmaya karar verdi. Sonuçları okurken gözlerine inanamayacaksın!
116, HAFİFLEME VAKTİ! Araştırmacılar, ruh hâlini iyileştirmek ile inatçı kiloları üstünden atmak arasında şaşırtıcı bir bağ olduğunu keşfetti. Biraz rahatlamanın sana nasıl faydalar sağlayacağını öğren.
120, BAHARA DOĞRU GİDERKEN 9 FARKLI KOMBİN ÖNERİSİ! Sürekli değişen trendleri takip etmek zor ama neyse ki WH yanında! Bu sezon karşına çıkabilecek belli başlı trendleri senin için araştırdık.
132, İKİNCİ BEYİN Bedeninin komuta merkezi karın bölgende yer alır. Bu bölge hem fiziksel, hem de zihinsel sağlığını kontrol etme gücüne sahiptir. Öyle ki, bu gizli ana kumanda merkezine bilim insanları “ikinci beyin” diyor.
140, BAHAR MAKYAJINDA SEZON TRENDLERİ Havalar hâlâ yağmurlu ve soğuk olabilir ama baharın kapıda olduğunu unutma! Yeni sezon trendlerini uygulamaya makyajından başlayabilirsin.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Women's Health Diğer Sayılar

Women's Health Mart 2013

Women's Health / Mart 2013

8,99 ₺


Women's Health Haberler