Skyreporter / Ocak - Şubat 2019 Ürün Kodu: SKU-10628

Nolte Küchen Türkiye CEO’su Sebahattin Gürel, “Etiler merkez mağazamız öylesine başarılı tasarlandı ki, sadece göz atmak için gezen biri, atmosferin yarattığı etki ile satın alma dürtüsüne kapılıyor.” dedi.

KPMG Türkiye tarafından hazırlanan ve her üç ayda bir okuyucularla buluşan KPMG Bakış, Türkiye ve Dünya Ekonomisinde Makro Gelişmeler başlığı ile yayımlandı. Bakış’ın 13. sayısında 2018’e ait makroekonomik göstergelerine ve yorumlarına yer verildi.

Skyreporter Dergisi’ne konuşan Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, “Dünyanın en büyük fuarlarından olan Emitt’te Bozcaada’yı bağları, şarabı, tarihi ve doğal güzellikleriyle tanıttık. İnanıyoruz ki, Bozcaada’nın ülke turizmine katacağı çok değer var” dedi.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2018 yılına ilişkin turizm istatistiklerini açıkladı. Turizm geliri, 2018 yılının son çeyreğinde bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 7, 1 artarak 6 milyar 540 milyon 434 bin dolar oldu.

Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarı Unicera, her yıl olduğu gibi renkli görüntülere sahne olurken seramik sektöründe emin adımlarla ilerleyen Bien’in standı bu yıl çok daha görkemli ve kalabalıktı.

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 94 ülkeden 5.620 katılımcı ve 57.470 ziyaretçiyi ağırlayarak büyük bir başarıya imza attı.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Skyreporter Diğer Sayılar

Skyreporter Ocak - Şubat 2019

Skyreporter / Ocak - Şubat 2019

8,99 ₺


Skyreporter Haberler