OtomobilNews / Mayıs - Haziran 2019 Ürün Kodu: SKU-10994

AİLEYE YENİ ÜYE
FORD EDGE
Ford SUV ailesinin en büyük üyesi Ford Edge yenilendi. Dış ve iç tasarımı yenilenen Ford Edge yenilikçi sürüş destek teknolojileri ve yüksek verimliliğe sahip güçlü motoru ile üstün performans ve konforu bir arada sunuyor.

BMW 3 SERiSi
BMW’nin en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi, 7’nci nesli ile Türkiye’de ilk kez İzmir ve Muğla’da sergileniyor. Segmentinde pek çok ilki temsil eden, yepyeni teknolojileri ve tasarımı ile dikkat çeken Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum, Çeşme ve Göcek’te Türkiye’deki ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

TOYOTA GR SUPRA
Toyota’nın spor otomobiller arasında bir “fenomene” dönüşen efsane modeli Supra, tamamen yeni beşinci nesli ile yollara geri dönüyor.
Öne yerleştirilmiş altı silindirli motoru ve arkadan itiş gücüyle yeniden benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Toyota GR Supra, sportif ruhu ile tekrar yollara çıkıyor.

BUZDA HIZ REKORU
Jeep Grand Cherokee Trackhawk, Rusya’da her yıl düzenlenen geleneksel Baykal Buz Motor Sporları Festivali 2019 Hız Günleri’nde, bir rekora imza atarak; “En Hızlı SUV” seçildi. 707 HP güç üreten 6.2 litre hacimli V8 motora sahip olan ve Brembo marka fren sistemi ile tam güvenlik sağlayan Jeep Grand Cherokee Trackhawk, buz üzerindeki zorlu etkinlikte 280 km/s maksimum hıza ulaştı. Grand Cherokee Trackhawk’ın başarısı Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen festivalde, Rusya Otomobil Federasyonu (RAF) tarafından da onaylandı.

MERCEDES-AMG A 35 4MATIC
Mercedes-AMG, yeni A 35 4MATIC ile Türkiye’deki sürüş performansı tutkunlarına yeni bir model sunuyor. Sürüş performansı dünyasında yeni standartlar belirleyen ve 0-100 km/s hızlanması 4.7 saniye olan Mercedes-AMG A 35 4MATIC, 1991 cc’lik 4 silindirli çift turbo beslemeli motorunda 306 HP güç ve 400 Nm tork barındırıyor.

dMags'le Ücretsiz Oku

İLGİLİ KATEGORILER

OtomobilNews Diğer Sayılar


OtomobilNews Haberler