Mag / Kasım 2014 Ürün Kodu: SKU-3244

1, Kapak
58, İçindekiler
68, MAGdavet / Fransa’nın dünyaca ünlü makası Hermes’in, “Bal de Soie” isimli Fransız Sarayı’nda düzenlediği davetten çok özel kareler…
102, MAGdügün / Cemiyet hayatının genç kuşak temsilcilerinden Burcu Anık ile Emre Ziyal Four Seasons İstanbul at the Bosphorus’ta düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.
152, MAGnextlevel / Başkent cemiyet hayatının zarif ismi Yasemin İlhan ile Next level AVM’de alışverişe çıktık. Kışın en trend parçalarını keşfettiğimiz günden en renkli kareler sayfalarımızda…
196, MAGdecotrend / Neşet Güne yeni evlenecek olan Ankaralı genç bir çift için tasarlamış olduğu şeffaf ve elegan çizgileri bir arada kullandığı projesini sayfalarında paylaştı.
208, MAGözel / Moda dünyasında fırtınalar estiren, modanın taçsız kraliçeleri Raisa & Vanessa kardeşler ile Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da muhteşem bir çekim gerçekleştirdik.
225, MAGmoda / İstanbul Fashion Week’in en özel haberlerini, en özel defile karelerini seçtik.
258, MAGröportaj / Dünyanın en ünlü kozmetik markalarından Guerlain’in makyaj kreatör ekibinden olan Jose Luis, mesleğinin ve makyaj yapmanın inceliklerini anlattı.
270, MAGröportaj / Yıllardır hiç ara vermeden radyo programıyla dinleyenlerine eğlenceli dakikalar yaşatan sevilen komedyen Kadir Çöpdemir ile yaptığımız keyifli sohbet sayfalarımızda...
320, MAGröportaj / Genç yaşında büyük işlere imza atmış, yenetekli illustrator Kaan Bağcı ile hayatı, hobileri ve çizimlerine dair keyifli bir röportaj yaptık.
336, MAGüçüncügöz / Sinem Yıldırım bu ayki köşesinde gittiği, gördüğü ve aşık olduğu Montenegro’yu anlattı.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler