Macline / Şubat 2013 Ürün Kodu: SKU-978

1, Kapak
5, İçindekiler
6, Editörden
10, App Store'dan yeni rekor Apple yaptığı açıklamada, App Store'un yeni bir rekora imza attığını duyurdu. Hizmete girdiği 2008 yılından beri 40 milyar uygulamanın App Store'dan indirildiğini belirten Apple, bu rakamın yarısına yakınının 2012 yılında kaydedildiğini bilgisini de kamuoyuyla paylaştı.
11, Fusion Drive her katmana yayılıyor Yeni modellerin satışa çıkmasıyla birlikte Fusion Drive seçenekleri ilk olarak üst sınıf iMac'lere sunulmuştu. iMac'in başlangıç modeli için de Fusion Drive opsiyonunun sunulmaya başlandı.
30, Kapak Konusu Apple TV
32, iPad'de Ofis Uygulamaları iPad'in kullanım alanlarından biriyle daha karşınızdayız. Bu sayımızda ofis ve ofise yakın yerlerdeki iPad kullanımını ele alıyoruz.
33, Afiş Dili Tasarımın en önemli malzemelerinden biri olan afiş, basılı reklamın en güçlü silahıdır. Afiş, reklam yapmak, bir ürünü tanıtmak ve duyurmak için kullanılır.
42, L'art du Mirage Marka Değeri Üzerine – 2 Marka temel olarak bir ürünü temsil etmesine karşın bir isimden çok daha fazla bir anlama sahiptir. Yaratılır.
48, After Effects'de Hareketli Tasarım Elektronik medyanın beynine hoşgeldiniz. After Effects kullanılarak hareketli tasarım yapıyoruz; elbette tasarımcı zekanız bu konunun ardındaki gerçek durumunda.
50, Yeni Başlayanlar için Adobe Illustrator'de Çizim Bildiğiniz üzere çağımız dijital çağ ve günümüz sanatçıları teknolojik anlamda en son yenilikleri sanat alanında da kullanıyorlar.
52, İnceleme Bang & Olufsen Form 2 New York Modern Sanatlar Müzesi Koleksiyonu'ndaki parçalardan biri durumunda Form 2, klasik bir tasarımda "çarpıcı" unsurları ve Airplay özelliğini barındırmayı başarıyor.
53, Asus P1 P1 adını alan mini projektör ile Asus, deyim yerindeyse projeksiyon dünyasına her yerden her an giriş yapabilmemizi sağlıyor. Kapsamlı özellikleri ile bu mini ama çok zeki projektörün detaylarına göz atıyoruz.
55, Panasonic Lumix DMC-GF5 Modern çağın en önemli gerekliliklerinden biri olan daha küçük ama işlevsel temasını size yaşatmayı amaçlayan bir aynasız sistemli fotoğraf makinesi Lumix GF5.
61, Taze Elma Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
64, 2. El Mac Pazarı Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
65, İnsan Kaynakları Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Şubat 2013

Macline / Şubat 2013

6,99 ₺


Macline Haberler