Macline / Ocak 2014 Ürün Kodu: SKU-2288

1, Kapak
4, İçindekiler
6, Editörden
8, Tim Cook, Türkiye’deki Apple mağazasının açılışına geliyor! / Apple’ın CEO’su Tim Cook, Zorlu Center’da yer alacak Apple mağazasının açılışına katılacak. 4 Şubat’ta İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan Zorlu Center’daki Apple mağazasının açılışını gerçekleştirecek.
10, Apple’dan ‘12 Gün Hediye’ sürprizi / Apple’ın yılbaşı için kullanıcılarına hazırladığı sürpriz 26 Aralık’tan itibaren geçerli olacak. Apple’ın yılbaşına özel kampanyasıyla 12 gün boyunca her gün bir uygulama ücretsiz olarak indirilebilecek.
13, WhatsApp için iOS 7 güncellemesi geldi / WhatsApp iOS 7 güncellemesiyle tasarım değişikliğine gidilmedi. 2.11.5 sürümü ile bugün itibariyle güncellenen Whatsapp artık iOS 7 tasarımına katılmış durumunda. Whatsapp’ta yer yer yaşanan çökmeler ve küçük bazı hatalar da bu güncellemeyle ortadan kalktı.
18, Kitlesel gözetlemeye karşı manifesto / Aralarında Nobel ödüllü 5 yazarın da bulunduğu toplam 83 ülkeden 530 yazar, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü için kitlesel gözetlemeye karşı “Dijital çağda bir demokrasi savunması” adlı bir manifesto yayınladı.
23, Detay / iPad Air incelemesi / iPad Air’in sahip olduğu işlemci gücü ve retina ekranıyla oyunları akıcılıkla oynayıp uyglama arasında geçişleri neredeyse hiç hissetmiyorsunuz. Apple’ın bu ‘havalı’ tabletini yakın plana aldık.
26, Apple’ın Uzay Gemisi
30, İnceleme / iPhone 5S İnceleme / iPhone 5S, her seferinde daha fazla artan değeri ile adeta bir altın serisinin son ürünü...
33, iPhone’un bilim uygulamaları
36, Size en uygun yazıcı hangisi? / Doğru bir bakış açısıyla ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.
39, Instagram’ın renkli dünyası / Görsel tasarımda sınır tanımayan bu fotoğraf uygulamasını bütün yönleriyle ele aldık.
42, Mac üzerinde veri depolama olanakları / Veri teknolojileri çok hızlı bir gelişim ve değişim gösteriyor ve Mac de bu değişimin hızına kayıtsız kalmıyor
47, Mac’te Açık Kaynaklı Yazılım Çalıştırmak / Dünyanın en iyi yazılımlarını kullanan Mac bilgisayarlarda açık kaynaklı yazılım çalıştırmanın olanakları...
62, Taze Elma / Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
65, 2. El Mac Pazarı / Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
66, İnsan Kaynakları / Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Ocak 2014

Macline / Ocak 2014

6,99 ₺


Macline Haberler