Macline / Mart 2013 Ürün Kodu: SKU-1030

1, Kapak
5, İçindekiler
6, Editörden
10, MacBook'lar güncellendi MacBook Air ve Retina ekranlı MacBook Pro'larde bazı donanımsal geliştirmeler ve fiyat indirimleri...
10, Lightning – USB Kablosu kısaldı ve In-Ear Kulaklık yenilendi. Yakın zaman önce daha kısa Thunderbolth kablosunu satışa sunan Apple, Lightning olarak adlandırdığı yeni bağlantı kapısı için, Ligtning – USB kablosunun da kısasını duyurdu.
16, OKI'ye büyük ilgi Yeni beyaz tonerli C711WT ve C920WT yazıcılar çeşitli sektörlerde, tişört tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda yenilikçi çözümler sunuyor.
17, Adobe Creative Cloud tanıtıldı. Adobe'nin bulut bilişim çözümü Creative Cloud, birbirinden farklı iş akışlarını, kullanımı kolay ve doğal tek bir deneyime dönüştürme ana fikrine dayanıyor.
20, Mac'te Lightroom Mac'inizde Lightroom yazılımını kullanarak fotoğraflarınızdaki aydınlatma unsurlarına dair negatif durumları azaltabilirsiniz.
24, iPhone 5'in Batarya Süresini Uzatmak Şarjının daha fazla gitmesini mi istiyorsunuz? iPhone 5 için bazı faydalı ipuçları burada...
30, Kapak Konusu Tasarım, After Effects ve 3. Boyut Modern fikirlere hazır mısınız?
36, Andy Warhol Sanatı Grafik-baskı tarihinin gelmiş geçmiş en görkemli sanatçılardan biri Andy Warhol; bir dönem o kadar yogundu ki, üniversitelere konuşmacı olarak kendisine benzeyen kişiler gidiyordu.
46, Apple'ın Dayanılmaz Cazibesi Bölüm 2: Farklılık Apple'ı Apple yapan özellikleri ele aldığımız yazı dizimize “farklılık” başlığı altında devam ediyoruz.
57, HP Deskjet Ink Advantage 4615 Test merkezimizin bu ayki konuklarından HP 4615; yazdırma, fotokopi, tarama ve faks işlevlerini içeriğinde barındıran uygun fiyatlı bir yazıcı. Üstelik ergonomisi ve kolay kullanım özelliği ile dikkat çekiyor.
58, Pioneer SE-MJ51 Stereo Kulaklık Konu otomobil ve ev ses sistemleri olduğunda kökeni çok eskiye dayanan ikonik bir marka Pioneer. Markanın ses çözümlerine yönelik makro ürünleri de hali hazırdaki portföyünde yer alıyor. İşte bunlardan biri de Pioneer SE-MJ51...
60, Pentax K-30 Hali hazırda kompakt fotoğraf makinesi ile fotoğraf çeken ancak daha fazlasını da aramaya başlayanlar için ideal bir model K-30. Hedef kitlesinden bahsettik peki detaylarında neler gizli?
61, Taze Elma Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
65, İnsan Kaynakları Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Mart 2013

Macline / Mart 2013

6,99 ₺


Macline Haberler