Macline / Kasım 2013 Ürün Kodu: SKU-2014

1, Kapak
4, İçindekiler
6, Editörden
9, iPhone’lar Türkiye’de / Yeni nesil Apple iPhone’lar, 1 Kasım itibari ile Türkiye’de resmi olarak satışta. Büyük ilgi görmesi beklenen yeni akıllı telefonların satışı gerek perakende gerekse GSM şirketleri nezdinde gerçekleştiriliyor.
10, Altın Örümcek ödülleri sahiplerini buldu / 11’incisi organize edilen Altın Örümcek Web Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.
10, WEBİT 2013 için geri sayım / 6-7 Kasım 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Global Webit 2013 Kongre’si global bilişim ve telekom sektörlerinin buluşma yeri olacak.
19, Samsung’a yasak geldi / Samsung’un bazı akıllı telefon modellerinin ABD’de satışının yasaklanması için hazırlanan yasa onaylandı. Gelişmenin ardında ilginç detaylar yatıyor.
19, Bang&Olufsen H3 ve H6 / High-end ses ve görüntü sistemi üreticisi Bang & Olufsen genç, canlı, birinci sınıf kalite ses sistemi markası B&O PLAY ile teknolojide sınırları zorlamaya devam ediyor
20, Apple’ın 2013’teki Son Lansmanı
30, Mac mini, Müzik ve Robotlar / Ergonomisi ve tasarımı ile dikkat çeken Mac mini, yetenekleri ile göz dolduruyor. Bu sihirli bilgisayarın müzik ve robotlarla ne gibi ortak paydalarda buluşabileceğini araştırdık.
36, Akıllı Telefon Hangi Fikirle İcat Edildi?
39, Sosyal Ağlarda Bir Numarayız / İnsanoğlunun şüphesiz en önemli özelliklerinden paylaşım kavramı, sosyal ağlar üzerinde uçsuz bucaksız noktalara taşınabiliyor. Tıpkı Türkiye’de olduğu gibi…
40, Makale / Doğru E-posta Nasıl Yazılır? Sık karşılaşılan “e-posta yanlışlarına” ve e-postaların etkisinin nasıl daha fazla artırılabileceğine değiniyoruz.
48, DNA’nın Online Kromozomları / Internet ve sosyal medyanın yoğun şekilde kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, online kişilikler de sıkça tartışılmaya başlandı.
50, Google kronolojisi / Bir devin tarihine göz atmaya ne dersiniz? Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden Google’ın tarihini, ilginç dönüm noktaları beraberinde ele aldık. .
58, İnceleme / iPhone 5S Eğer iPhone 5S’I satın almayı düşünüyorsanız bu makale tam size göre. Apple’ın Eylül ayında lansmanını gerçekleştirdiği yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5S’i tüm yönleri ile test ettik.
61, Taze Elma / Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
64, 2. El Mac Pazarı / Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
65, İnsan Kaynakları / Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Kasım 2013

Macline / Kasım 2013

6,99 ₺


Macline Haberler