Macline / Haziran 2014 Ürün Kodu: SKU-2828

1, Kapak
4, İçindekiler
6, Editörden
8, Tasarım değişir mi? Apple’ın yazılım grubu içinde İnsan Arayüzünden Sorumlu Başka Yardımcısı olan ve iPhone cihazlarda kaydırma tuş kilidi konseptinin yaratıcısı olarak tanınan Greg Christie firmadan ayrılmaya karar verdi.
10, İnternete indirim sinyali! Bakan Elvan’dan ucuz internet müjdesi geldi.
12, Selfie Türkiye’de ‘Özçekim’ oldu Türk Dil Kurumu, “selfie”ye Türkçe karşılık olarak “özçekim”i seçti.
14, Mac Pro’nun gizli iç dünyası / Hem tasarım anlamında oldukça estetik duran hem de donanımsal özellikleri Mac kullanıcılarını tatmin edecek olan Apple’ın son bombalarından biri Mac Pro, profesyonellere yönelik harika bir cihaz. Peki bu harika cihazın tüm özellikleri ne?
18, Kaçırılmaması gereken 5 bağımsız oyun / Macintosh bir oyun bilgisayarı değil ancak onda da oynayabileceğiniz bir çok oyun mevcut üstelik bağımsız yapımcıların birbirinden güzel ve piyasadaki oyunlara göre daha ucuz 5 oyunu sizler için derledik.
22, Basit dokunuşlarla Mac’inizi hayata döndürün / Her bilgisayar gibi Macintosh’lar da zamanla performans kaybı yaşar ve yavaşlar. Yavaşlama sorununu çözebilmeniz ve emektarınızı en az 3 sene daha kullanabilmeniz için sizler için hazırladığımız ipuçlarına göz atın.
32, Adım adım Photoshop’ta ustalaşın / Photoshop konusunda profesyonel olmasanız bile, sizler için hazırladığımız rehber sayesinde profesyonel fotoğraflar yaratabilirsiniz. En basit düzeyden, en profesyonel düzeye kadar bir çok tüyonun bulunduğu dosya konumuz elinizin altından ayrılmayacak.
44, LinkedIn hesabınızı profesyonelleştirin / İş hayatınız hakkında paylaşımlarda bulunduğunuz sosyal paylaşım platformu LinkedIn hesabınız, kişilerinize en profesyonel şekilde görünsün. LinkedIn hesabınızı profesyonelleştirmek için önemli ipuçları dosya konumuz.
48, Sıfır maliyete süper site / Sizin de hayata dair söylemek istedikleriniz varsa, hiç para ödemeden, kendi sitenizi oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Bir blog sitesinden hesap alarak. En popüler blogların iç dünyası…
55, Hackintosh / PC’leri Mac’leştirmek için gerekli olan yazılımlar
58, İnceleme / Apple ürünlerinizle birlikte uyum içinde kullanabileceğiniz birbirinden harika ürünleri sizler için inceledik. Fujifilm X100S Epson L800 Apple TV BenQ W1080ST Projeksiyon AOC USB Monitör
62, Taze Elma / Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
65, 2. El Mac Pazarı / Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
66, İnsan Kaynakları

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Haziran 2014

Macline / Haziran 2014

6,99 ₺


Macline Haberler