Macline / Ağustos 2014 Ürün Kodu: SKU-3096

1, Kapak
4, İçindekiler
6, Editörden
8, Bir iyi bir kötü haber Apple, iPhone 6’nın 5.5 inç’lik cihazını bu yıl içerisinde satışa sürmeyecek. Kamuoyu tarafından özellikle iPhone 6’nın 5.5 inç modeli merak ediliyordu. Bununla birlikte iPhone 6’nın 4.7 inç’lik modeli ile ilgili haberler şüphe yaratmıştı.
9, Apple’dan ikinci Apple, Nisan ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açmasının ardından yoğun talep üzerine Anadolu yakasında ikinci mağazasını açmayı planlıyor.
10, iTunes Extras, indirilebilir durumda. Apple TV için özel içerikleriyle iTunes Extras indirilebilir durumda.
18, Mobil şarj için akıllı seçenekler / Mobil cihazların yeterli olmayan pil ömrü çoğu zaman sizi yarı yolda bırakıyor ancak artık buna çözüm var! Çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz birbirinden şık mobil şarj cihazlarını sizler için derledik.
22, Betaların savaşı / iOS ve Android işletim sistemlerinin güncellemesi ile ezeli rekabet yeniden canlandı. En yeni özellikler arasında hangi işletim sistemi daha üstün?
28, OS X Yosemite / Mac’in son sürümü olan WWDC 2014’te tanıtılan Yosemite’a sahip olmanız için birden fazla nedeniniz var.
32, Ultra HD kameralar / Son dönemin popüler görüntü kalitesi 4K’nın video kaydı da bir o kadar popüler. İzlediğimiz 4K yayınları, izleyicilere sunmak için öncelikle 4K kameraya sahip olmak isteyenler için birbirinden güzel alternatifleri derledik.
36, Eski Mac’leri AirPlay ile uyumlu hale getirmek / iOS 4.2 Steve Jobs’ın yorumuyla bilhassa iPad kullanıcılarının ihtiyaçları göz önünde tutularak yapılmış bir güncelleştirme. Jobs’a göre iOS 4.2 aynı zamanda, tabletlerin kullanıcı ile kurduğu ilişkinin de geleceği hakkında mühim ipuçları barındırıyor.
38, Sosyal medya hastalıkları / Hayatımızın her alanına girmeyi başarmış olan sosyal medya bizi hasta ediyor. Peki, nedir bu hastalıklar?
42, Eski Mac’e yeni hayat SSD Kartlar / Eskimiş ve performans düşüklüğü yaşayan Mac’inize SSD’lerle yeni bir hayat verebilirsiniz. Ayrıca performansını artırmak için ipuçları dosya konumuzda.
62, Taze elma / Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
65, 2. el Mac pazarı / Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
66, İnsan Kaynakları / Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Ağustos 2014

Macline / Ağustos 2014

6,99 ₺


Macline Haberler