Kamyonum / Şubat - Mart 2019 Ürün Kodu: SKU-10673

DFDS, TÜRKIYE’YI ISKANDINAVYA’YA BAĞLIYOR
DFDS, vapur ve demiryolu hizmetlerini birlikte kullanarak, İsveç ve Norveç’i, Türkiye ve Güney Avrupa’ya bağlıyor.

TÜRKIYE’NIN ILK LNG’LI ÇEKICISI: IVECO STRALIS NP 460
Alternatif Yakıt Teknolojileri Dosyamız kapsamında görüşlerine başvurduğumuz Iveco yetkilileri, Iveco Stralis NP 460’ın, Türkiye’de sunulan sadece LNG ile çalışan ilk çekici olduğunu ve menzil kapasitesiyle de rakipsizliğini vurguladılar.

CNG VE LNG, GELECEĞIN TEKNOLOJISI MI?
Kamyonum dergisi olarak, alternatif yakıt teknolojilerini masaya yatırmaya çalıştığımız bu sayımızda alternatif yakıtlara ilişkin önemli bilgiler edinecek ve gelecek döneme ilişkin ipuçları bulabileceksiniz.

DÜNYA, DOĞAL GAZA YÖNELIYOR
“Alternatif Yakıt Teknolojileri” dosyamız kapsamında görüşlerine başvurduğumuz T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), CNG ve LNG kullanımının, arz çeşitliliği sağlayarak akaryakıt sektöründeki rekabeti de geliştireceği öngörüsünde bulunuyor.

“1, 3 MILYON OLAN DOĞAL GAZLI ARAÇ SAYISI, 2030 YILINDA 12, 6 MILYONA ULAŞACAK”
NGVA Europe (The Natural & Bio Gas Vehicle Association) Genel Sekreteri Andrea Gerini, Kamyonum dergisine özel açıklamalarda bulundu.

“ADBLUE TÜRKIYE PAZARININ LIDERIYIZ”
Türkiye’de Adblue üretimini ilk kez gerçekleştiren ve şu anda pazar lideri konumunda bulunan Jetblue firmasının Genel Müdürü Kenan Emekci ile Adblue kullanımı hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

dMags'le Ücretsiz Oku 20,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Kamyonum Diğer Sayılar