Kadıköy Life / Temmuz 2014 Ürün Kodu: SKU-2865

1, Kapak
9, İçindekiler
26, ÖNCE VATAN, SONRA KUPA!.. / Kuruluşundan günümüze değin onlara “Önce Vatan” dedirten, Cumhuriyet ve Atatürk ilkeleri yolunda “aziz vatanın bölünmez bütünlüğünü en üst seviyede tutma” gayretlerine anlam kazandıran sebep, kuruluş tüzüğünün ikinci maddesinde saklı; “Fenerbahçe Kulübü’nün kuruluşunun amacı, vatan gençlerini vatanın korunmasına ve askeri seferberliklere hazırlamaktır.”
32, “İstanbullu olmak” ne demek?.. / “Şimdi yazacaklarıma bazı genç dostlarımız gücenecek belki ama İstanbul’u iyi tanıyan ağabeylerine sorduklarında, bunların gerçekten önemli olduğunu öğreneceklerdir. Yerlisi olan bizler bile tam olarak saramamışken bu güzel şehri...” Eyüp Karadayı yazdı…
34, Markanın adı Caddebostan… / Semt sakinleri, tarihi ve kültür dokusuyla öne çıkan Caddebostan’da değişime şahitlik ediyor. Birçoğu doğup büyüdükleri semti terk etmek istemeyen Kadıköylüler, kentsel yenileme çalışmalarının sona ermesi ile birlikte “İkinci Yeni Caddebostan”ı karşılayacak.
38, Sanat tarihçi Prof. Dr. Yıldız Demiriz’in gözünden… / Prof. Dr. Yıldız Demiriz, öğretim üyeliği süresince yüzlerce öğrenci yetiştirdi, çalışma alanına ilişkin pek çok kitap ve makale yazdı. 85 yaşında, ama “yaşsız” tabir edilenlerden… Demiriz, Kadıköy Life okuyucuları için hem hayatını hem de anılarındaki Caddebostan’ı anlattı.
48, Muharrem İnce ile inceden inceye… / Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde etkin ismi, Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kadıköy Life’a özel açıklamalarda bulundu. Kadıköy, İstanbul ve Türkiye gündemine yönelik değerlendirmelerinde; “Yalova Belediyemiz ile Kadıköy Belediyesi önümüzdeki süreçte sıkı işbirliği içinde olacak. Kadıköy’ü model olarak görüyorum” diyen İnce, “Beraber isek güçlüyüz” mesajı verdi.
52, Kadıköy’ün yeni Avrupalısı Renovia / Önümüzdeki beş yıl boyunca adından en çok söz ettirecek olan Fikirtepe bölgesi ve üzerinde yükselecek yeni Kadıköy’ün önemli taşlarından Renovia İstanbul Projesi, sayfalarımıza konuk oldu.
56, NLP uzmanı Kunter Kurt: An’ı yaşamak gerek! / Kadıköy Kuşdili Caddesi üzerinde NÖROKEY Kişisel ve Kurumsal Danışma Merkezi’ni açan Kunter Kurt, Kadıköy Life sayfalarından yaşam şifrelerini paylaştı.
82, Ünlü Akupunktur Uzmanı Dr. Hakan Eraltan: Kendinizi ödüllendirin!.. / Geçtiğimiz yıllarda ‘alternatif tıp’ olarak değerlendirilen akupunktur, başarısı kanıtlanarak günümüzde “tıbbın kendisi” yorumlarıyla en gözde tedavi yöntemleri arasında yerini aldı. Gelişmiş kliniği ile seçkin tedavi metotlarını hastalarıyla buluşturan dünyaca ünlü Akupunktur Uzmanı Dr. Hakan Eraltan, Kadıköy Life’a kapılarını araladı.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Kadıköy Life Diğer Sayılar

Kadıköy Life Temmuz 2014

Kadıköy Life / Temmuz 2014

6,99 ₺