Kadıköy Life / Mart 2014 Ürün Kodu: SKU-2450

1, Kapak
9, İçindekiler
15, Anadolu Yakası’nı Ege’ye bağlayan yol kısaldı, arsa fiyatları katlandı İstanbul’dan İzmir’e ulaşımı 4 saate indirecek Gebze- Orhangazi-İzmir Otoyol Projesi; Bursa, Yalova ve Kocaeli’deki arsa fiyatlarını hızla yükseltti. Bölgedeki fiyatlar bir yılda yüzde 185 arttı.
34, Mahallelerimizin dünü, bugünü, yarını; Acıbadem Anadolu ve Avrupa Yakası arasında köprü konumundaki Kadıköy’ü Üsküdar ile buluşturan Acıbadem, “Mahallelerimizin dünü, bugünü ve yarını” yazı dizimizin ilk durağı…
40, Fikirtepe’nin dönüşümünde büyük rol üstlenen Vartaş Group’tan 2014 atağı İstanbul’un kentsel dönüşümünde pilot bölge olarak belirlenen Fikirtepe’nin dönüşümünde büyük rol üstlenen Vartaş Group, yenilikçi projelere imzasını atacak.
46, Bir Kadıköy Masalı “Bu hayal hikâyenin üzerinden yıllar ve yıllar geçti… Şimdilerde; ne İskele Meydanı’nda sıra sıra dizilmiş faytonlar, ne “-Haydi Fener’e, Kalamış’a…” diye bağıran dolmuşlar ve de ne civarı süsleyen bahçeleri kameriyeli ahşap köşkler kaldı…” Bir Sertaç Kayserilioğlu yazısı...
48, Denizlerin Adamı Sadun Boro: Hayatı yaşayın!.. “Dünyanın çevresini teknesiyle dolaşan ilk Türk denizcisi kimdir?” diye sorulduğunda, bir anda en az iki yüzyıl öncesine ait tozlu raflardaki kitapları karıştırmak gelebilir içinizden… Ama öyle değil... O Türk aramızda, yaşıyor, nefes alıyor.
50, Kemal Selvi: Ata’mızın izinden, babamızın yolundan yürüyoruz İç mimarisi selvi ağaçlarıyla bezenmiş. Her bir katında ayrı bir halı dokusu, kültürü ve çeşidi… Bir halı dünyasını andıran Selvi Halı’nın kapısını çalıyoruz.
70, Yeteneklerinizi başarıya dönüştürüyorlar... Irmak Okulları Bugüne kadar pek çok başarılı ismin eğitimde ilk adımını attığı Kadıköy’ün en başarılı özel eğitim kurumlarından Irmak Okulları, bu sayıda konuğumuz oldu.
72, Bu röportaj hayatınızı değiştirebilir… - Değişen dünya ve medeni toplumun gereği, kişisel gelişim koçluğunun önemini ortaya koydu. Son yıllarda ilginin hızla arttığı kişisel gelişim sektörünün öncü firması LIVCON, bireylerin hayatında önemli değişimleri de beraberinde getiriyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Kadıköy Life Diğer Sayılar

Kadıköy Life Mart 2014

Kadıköy Life / Mart 2014

6,99 ₺