Kadıköy Life / Eylül 2014 Ürün Kodu: SKU-3090

1, Kapak
13, İçindekiler
16, Hasanpaşa Gazhanesi’nde kazmalar vuruldu / Kadıköy’ün gündeminden düşmeyen, tarihçilerin her fırsatta “Çürüyor, kurtarın!” demekten yorulduğu Hasanpaşa Gazhanesi’nde değişimin temelleri atılıyor.
31, Bostan arsasında zafer Modalıların!.. / Moda, son ayların en gergin günlerini yaşadı. Bölgenin tek afet toplanma alanı Bostan arsasının otopark yapımı amacıyla kiralanması üzerine, mahalle sakinleri ayağa kalktı.
42, Fikirtepe’de çağdaş rezidanslar dönemi başlıyor / Türkiye’nin ‘en yaşanılır’ ilçesi unvanını elinde bulunduran Kadıköy, bu haberimizden sonra uzun bir süre daha bu özelliğini elinden bırakmayacak gibi görünüyor.
64, Avrupa ile Asya’yı buluşturan alışveriş merkezi: TEPE NAUTILUS / Bundan 12 yıl önce, açılışıyla birlikte Kadıköy’ün sosyal yaşamında önemli bir yer tutan ve aradan geçen zaman zarfında bu yeri başarı ile koruyan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ni sayfalarımıza konuk ettik.
72, “Annem, günümüzde nesli tükenen İstanbul hanımefendilerinden biriydi…” / TRT’nin unutulmaz bestekâr Melâhat Pars’ın oğlu Behiç Pars, Kadıköy’de yaşamış ve Türkiye tarihinde iz bırakmış sanatçıyı anlattı.
78, Spor aletinin en bilimsel hali… / Yoga, Zumba, Pilates derken artık spor bilişim çağının şartlarına göre yeniden şekillenmeye başladı, tabii ki spor aletleri de öyle. Gürcan Özkaya ile Power Plate ve Helix üzerine konuştuk.
100, Tarih ve tatil bölgesi: Kuşadası / Kadıköy Life Dergisi bu yaz, Anadolu’nun en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış, Afrodit’in kenti, İyonya’nın incisi Kuşadası’nı ziyaret etti.
102, Bir kültür mirası olarak şeflik… / Evde güzel yemek yapabilmek iyi bir aşçı olduğunuz anlamına gelir mi? Şef olmak için sadece eğitim almak yeterli mi? Geleceğin mutfak trendleri neler olacak? Tüm bu soruların cevaplarını, Hilton DoubleTree Moda’da Yönetici Şef olarak hizmet veren Sinan Duran’dan aldık.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Kadıköy Life Diğer Sayılar

Kadıköy Life Eylül 2014

Kadıköy Life / Eylül 2014

6,99 ₺