Golf Dünyası / Nisan 2019 Ürün Kodu: SKU-10897

CAHİT KAYA’DAN TARİHİ DİPLOMA
Girişimciliği ile tanınan Cahit Kaya, 2.5 yıllık eğitimin ardından İsveç Profesyonel Golfçüler Birliği’nin 4. kademe antrenörlük belgesini almaya hak kazandı. Bu belgeyi alan ilk yabancı olan Cahit Kaya’nın Halmstad’taki mezuniyet törenini izledik, dönüş yolunda kendisiyle keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

THE MARMARA BODRUM KADINLAR GÜNÜ TUR.
Bodrum Golf Kulübü’nün her yıl 8 Mart Kadınlar Günü öncesi düzenlediği golf turnuvası Türkiye’nin dört bir yanındaki kadın oyuncuları buluşturdu.

SEBAHAT ÖZALTIN LADIES GOLF TROPHY
Gloria Grubu’nun kurucusu Nuri Özaltın’ın eşi Sebahat Özaltın adına bu yıl ilk kez düzenlenen uluslararası organizasyonda Beyhan Benardete şampiyon oldu.

BMW GOLF CUP INTERNATIONAL FİNALİ
Bu yıl Meksika’da 34 ülkeden 100 finalistin katılımıyla gerçekleşen BMW Golf Cup International Dünya Finali’nde Türk oyuncu Mehmet Kazan altıncı olmayı başardı.

SAMSUN GOLF KULÜBÜ
19. Mayıs’ın 100. yılı etkinlikleri kapsamında bu yıl Samsun’da gerçekleştirilecek Turkish Airlines Challenge öncesi antrenörler Güray Yazıcı, Çağatay Ural ve caddy master Mehmet Ayyıldızoğlu ile konuştuk.

NURİ ÖZALTIN MEMORIAL TROPHY
Ülkemizde golf turizminin öncülerinden merhum işadamı Nuri Özaltın adına bu yıl üçüncü kez düzenlenen golf turnuvası yedi ülkeden 193 oyuncunun katılımıyla gerçekleşti. Organizasyonun tüm ayrıntıları...

17. GOLFMAD PRO-AM
Türkiye’nin en önemli Pro-Am organizasyonlarından olan Golfmad’e Damien McGrane damgasını vurdu. İrlandalı oyuncu turnuvada çifte şampiyonluk yaşadı.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Golf Dünyası Diğer Sayılar

Golf Dünyası Nisan 2019

Golf Dünyası / Nisan 2019

12,99 ₺


Golf Dünyası Haberler