Golf Dünyası / Mayıs 2020 Ürün Kodu: SKU-12093

SABRİ YİĞİT
Türk golfünün tanınmış isimlerinden Sabri Yiğit, Antalya’nın dünyanın en önemli golf destinasyonlarından biri olduğunu iddia ediyor ve ekliyor: “Biz Türk oyuncular çok şanslıyız. Çünkü dünya çapındaki sahalarda 12 ay golf oynama şansına sahibiz.”

SEBAHAT ÖZALTIN GOLF TURNUVASI
Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Nuri Özaltın’ın eşi Sebahat Özaltın adına düzenlenen golf turnuvası 8-13 Mart tarihlerinde 96 oyuncunun katılımıyla gerçekleşti. Fotoğraflarla turnuvanın tüm öyküsü...

MAXX ROYAL’E BİR ÖDÜL DAHA
Avrupa Turu takvimindeki Turkish Airlines Open’a geçen yıl dördüncü kez ev sahipliği yapan Maxx Royal The Montgomeri Golf Kulübü, ünlü leadingcourses.com sitesi tarafından Türkiye’nin en iyi golf kulübü seçildi.

BMW GOLF CUP INTERNATIONAL
Dünyanın en büyük uluslararası turnuva serilerinden biri olan BMW Golf Cup International’ın dünya finali Güney Afrika’nın George şehrindeki Fancourt Golf Kulübü’nde 30. kez gerçekleşti.

ALTINCI REGNUM PRO-AM
Türkiye’nin en önemli Pro-Am organizasyonlarından Regnum Pro-Am, 46 takımın katılımıyla altıncı kez düzenlendi. Avusturyalı Lukas Nemecz’in şampiyon olduğu turnuvayı yerinde takip ettik.

SÖYLEŞİ: BEKİR KARA
Son yıllarda sürekli yükselen grafiğiyle Avrupa’nın en önemli Pro-Am turnuvalarından biri haline gelen Golfmad dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Firmanın ortaklarından Bekir Kara ile başarının sırrını ve gelecek planlarını konuştuk.

GEZİ: AYVACIK
Samsun’un şirin ilçesi Ayvacık zümrüt yeşili bitki örtüsü, el değmemiş doğası ve zengin tarihi ile keşfedilmeyi bekliyor. Yeşilırmak üzerine kurulu Suat Uğurlu Baraj Gölü kıyısındaki ilçede gezintiye çıkıyoruz.

LADIES GO 4 GOLF VE THE MARMARA BODRUM
Ladies Go 4 Golf serisinin üçüncü ayağı ve geleneksel The Marmara Bodrum Kadınlar Günü Turnuvası Bodrum’daki kulüplerde düzenlendi. Her iki turnuvanın ayrıntılı hikayesi...

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Golf Dünyası Diğer Sayılar

Golf Dünyası Mayıs 2020

Golf Dünyası / Mayıs 2020

12,99 ₺


Golf Dünyası Haberler