Elle / Ocak 2013 Ürün Kodu: SKU-830

1, KAPAK
18, EDİTO
32, ELLE.COM.TR
37, İLK BAKIŞ
58, ZAMANIN ÖTESINDE Sonia Rykiel markasının perde arkasında, zarif ve entelektüel kapasitesini bağırmadan, duruşuyla yansıtan bir kadın var. Efsane tasarımcının kızı, sanat yönetmeni Nathalie Rykiel’le tanışın.
60, ZITLIKTAN GÜÇ DOĞAR MI? ELLE Style Awards Moda Vizyoneri ödülünün zarif ve rock’n’roll duruşlu sahibi Barbara Bui, özgürlüğünü güç ve duygusallığı bir arada kullanarak yaşıyor.
74, DETAYLARDA GİZLENEN YETENEKLER Deri tasarımlarını yarıştıran genç isimler, Türk modasının geleceği hakkında ipuçları verdi.
77, ELLE ALIŞVERİŞ
97, ELLE STYLE ULUSLARARASI STİL İKONU ESA gecesinden ödülle ayrılan Olivia Palermo’yla hem işini, hem özel hayatını, hem de stil ödüllerini konuştuk.
97, NEVARNEYOK
114, BİR BEN VARDIR BENDE, BENDEN İÇERİ Önümüz-arkamız, sağımız-solumuz engellerle dolu. “Ben” diyebilmek, kendimizi olduğumuz gibi kabul etmek bile zorken; bir de buna bazen fiziksel, bazen toplumsal etiketlendirmeler ekleniyor. Çözüm?
118, A’DAN Z’YE YENİ SEZON Ön hazırlığınızı yapmaya hazır mısınız? 29 harfte modanın ilkbahar-yaz sözlüğü.
124, MODANIN YENİ HAKİMLERİ Büyük moda evleri yerlerini sağlamlaştırmak için bir süredir değişimden geçiyorlar. Yükseliş döneminde tanıştığımız yeni yetenekler, moda tarihine isimlerini kazıyarak “yeni dünya” düzenini selamlıyor.
129, MÜCEVHER MİSALİ Sizin için mücevher gibi parlayan ışıltılı makyajın püf noktalarını; aynı zamanda daima farklılık yaratan ve işe yarayan ufak dokunuşların sırlar kitabını açıyoruz.
135, ULUSLARARASI BAŞARI ELLE International Beauty Awards 2013 sonuçlarını; ödüllü güzellik ve bakım ürünlerini açıklıyoruz!
136, GENÇLİK KENDİ HÜCRELERİNİZDE Cildinizin kolajen üretimini gerçekleştiren hücrelerine en iyi uyarının, yine kendi kanınızın büyüme faktörü sunan trombositleriyle yapılabileceğinizi biliyor musunuz?
154, "ANNE OLMAK BANA GÜÇ KATTI" Evlendi, anne oldu, şimdi de “online” oldu! Ahu Yağtu’yla çok özel...
164, TAKIM OYUNU Maskülen tarzda herhangi bir pantolon-smokin takım, rocker ve cool bir tavırla taşındığında, bütün gece stillerini yıkıp geçer...
174, SPORTİF TRİKO Sıcak, dokusuyla sizi ısıtmaya hazır... Yumuşacık triko pançolar, kazaklar, hırkalar kış gardırobunuza girmek için sabırsızlanıyor.
190, NEJAT İŞLER Hayatını ders olarak yaşadığını ve evliliğe inanmadığını itiraf eden başarılı oyuncu, ELLE’e başka neler anlattı?
209, ALICE HARİKALAR DİYARINDA Kate ve Pipa Middleton kardeşleri giydiren Alice Temperley’nin çiftlik evini keşfetmek için İngiltere’nin kalbine seyahat ediyoruz
216, SÜHA DERBENT’LE AFRİKA O dünyadaki sayılı vahşi yaşam fotoğrafçılarından biri. Ve Türkiye’de de tek. Ve bir kedi aşığı! Süha Derbent’in gözünden Afrika kıtası!
222, BRYANBOY’LA ELLE STLYLE TALKS! ELLE Stlyle Awards 2012 için İstanbul’a gelen ünlü blogger Bryanboy’la çok özel bir ELLE Style Talks buluşmasından geriye kalanlar...
224, ZOO
225, ASTRO
226, SON BAKIŞ

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Elle Diğer Sayılar

Elle Ocak 2013

Elle / Ocak 2013

8,99 ₺


Elle Haberler