Annelik Sanatı / Temmuz - Ağustos 2019 Ürün Kodu: SKU-11110

Bebeğiniz ile deniz tatiline çıkmaya hazır mısınız?
Bebeğinizi yeni duyusal deneyimlerle tanıştıracak deniz tatili, aynı zamanda onu hayata hazırlayacak eşsiz bir deneyim olacaktır. Siz denizin ferahlatıcı etkisinden yararlanırken bırakın bebeğiniz de kum, deniz, yosun gibi farklı dokularla tanışsın.

Anne Adayları yaz aylarına dikkat!
Hamilelik, anne adayları için heyecanlı, bir o kadar zor bir süreç!
Bir de hamileliğiniz yaz aylarına denk geldiyse, normalden biraz daha fazla zorlanacaksınız demektir. Sıcakların kendisini hissettirdiği bu günlerde, anne adayları neler yapmalı? Tatile gidecek olan gebeler, nelere dikkat etmeli?

Bebeğinizi yıkamaktan korkmayın
Annelerin en çok endişe ettikleri konulardan biri de bebeklerini yıkamaktır. Henüz dokunmaya bile korktukları bebeklerine banyo yaptırmak, çiçeği burnunda anneler için oldukça zordur. Oysa banyo yapmak, hem anne hem de bebek için bağ oluşturma açısından mükemmel bir deneyimdir.

Mahremiyet Eğitimini Onu Korkutmadan Verin
Çocuğunuzun kendini yabancılardan koruması için size önemli görevler düşüyor. İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Hozan Saatçıoğlu, çocukların, korkutularak, ayıplanarak, suçlanarak değil, doğru bilgilerle eğitilmesi gerektiğini vurguluyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Annelik Sanatı Diğer Sayılar

Annelik Sanatı Temmuz - Ağustos 2019

Annelik Sanatı / Temmuz - Ağustos 2019

6,99 ₺