Annelik Sanatı / Mayıs 2019 Ürün Kodu: SKU-10899

Hamilelikle İlgili Doğru Bilinen YANLIŞLAR

HAMİLELİKTE MUTLAKA DIKKAT EDILMESI GEREKEN 10 KONU
Şüphesiz bebeğinizi sağlıklı ve en iyi şekilde dünyaya getirmek için her detaya önem veriyor, aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilmek için ya uzmana danışıyor ya arkadaş çevrenize soruyor ya da internetin karşısına geçiyorsunuz.

BAHAR MEVSİMİ NEZLE İLE KABUSA DÖNMESIN!
Doğanın yeniden canlandığı, insanların neşe ve sevinçlerinin arttığı bahar ayları, mevsimsel alerjik rinit hastaları için kabusun geri dönmesi gibidir. Bunun nedeni havada yayılan; ağaç, çiçek ve çimenlerin oluşturdukları çiçek tozları yani polenlerdir. Soluduğumuz havaya karışabilen küçük moleküllü polenler 300 kilometre kadar uzağa bile ulaşabilir.

AŞI HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN 6 YANLIŞ
Belirli bakteri veya virüslerin zayıflatılmış halinin, herhangi bir parçasının veya etkisizleştirilmiş toksininin vücuda verilmesi ve böylece koruyucu antikorlar ve hafıza cevabının oluşturulması işlemi olan aşılama, daha önce ölümcül olan birçok hastalığın kökünün kazınmasını sağlayan bir koruyucu sağlık uygulaması olarak önemini her daim koruyor.

ÇOCUKLARDA CİNSEL KİMLİK
Bir kişinin kendini erkeklik ya da dişilikle özdeşleştirmesi olarak tanımlanan cinsel kimlik, çocukluk döneminde oluşmaya başlıyor. Ebeveynlerin çocuğa karşı olumlu davranışlar sergilenmesi, sevgi ve yakınlık göstermesi gerekiyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Annelik Sanatı Diğer Sayılar

Annelik Sanatı Mayıs 2019

Annelik Sanatı / Mayıs 2019

6,99 ₺