Balkon ve bahçeye çıkma zamanı

Women's Style / Haziran 2017

Artık dört duvar arasından kurtulup balkon ve bahçenin keyfini çıkarmanın zamanı geldi. Ufak yenilikler de yapmak şart! Sezonun dış mekan trendi ise canlı renkler ve etnik desenler…

Güneşi daha iyi hissetmek, hafif hafif esen rüzgarın serinliğinden nasibimizi almak için artık günün keyfini balkon ya da bahçelerimizde yaşayabiliriz. Ve tabii ki içinde bulunacağımız en iyi ortamı da hazırlamak gerek. Dilerseniz geniş bahçenizde dostlarınıza bir yemek daveti verebilir dilerseniz de küçük metrekareli balkonunuza özel çözümlerle size özel bir keyif alanı yaratabilirsiniz. Açık alan dekorasyonunda keyfine düşkün olanlar hamak, şezlong ya da yumuşak minderleri tercih ederken şıklığından vazgeçmeyenler son trend ahşap mobilyaları kullanıyor.

Farklı malzemeleri birleştirin. Balkon ve bahçe dekorasyonunda 2017 sezon trendi farklı materyalleri bir araya getirmek. Mobilyalarda ahşap metal kumaş ya da ip gibi farklı materyalleri tarzınıza göre modern vintage ya da casual tasarımlar yaratacak şekilde bir arada kullanabilirsiniz. Eğer tercihiniz doğal görünümden yanaysa tik malzemeli ürünler şık ve estetik görünümleriyle çok hoşunuza gidecek.


Women's Style / Seçilmiş İçerikler


Women's Style Sayılar