AĞAÇ TEPESİNDE TATİL KEYFİ

Şamdan Plus / Haziran 14, 2017

Dünyadaki yeni tatil trendlerinden biri de, ağaç ev konseptli otellerde konaklayıp doğayla iç içe keyif çatmak. Peki ağaç tepesindeki oteller hakkında ne biliyorsunuz? İşte en iyi ağaç ev konseptli oteller ve özellikleri...

Ağaç ev turizmi hızla yükseliyor. Hotels.com’un verilerine göre, ağaç ev konseptli otellere olan talep geçen yıla göre yüzde 30 artmış. Ağaç evlerde tatil yapmak isteyenlerin sayısı artınca, ‘Loved by Guests’ ödüllerinde ‘En İyi Ağaç Evler’ kategorisi bile eklenmiş. Anlayacağınız dünyada yeni tatil trendlerinden biri de ağaç tepesinde keyif çatmak! Siz de bu trende uymak isterseniz ‘en iyi’ler listesinde yer alan ağaç ev otellerine bir göz atın. 

Bird’s n est (Keemala - Tayland) Bir uçurumun kenarında, kendinize ait 30 metrekarelik bir sonsuzluk havuzunda atlamak ister misiniz? Bunu, Phuket’teki Bird’s Nest ağaç evlerinde yapabilirsiniz. Burada yağmur ormanı manzarasında konaklayıp Keemala’da plaj, spa ve şampanyalı piknikler de yapabilirsiniz. 

Tree Hotel (Laponya - isveç) Tree Hotel, ilginç ve özel tasarıma sahip çevre dostu ağaç evleriyle dikkat çekiyor. Uzun çam ağaçları arasında aynalı küp, kuş yuvası veya UFO temalı ağaç evlerde, hamakta keyif ve sauna’da rahatlama gibi imkanlar da var. 


Şamdan Plus / Seçilmiş İçerikler

Bozcaada
Ağustos 12, 2020

Bozcaada

Covid-19 vaka sayılarının artmaya başladığı bugünlerde tatil için size Bozcaada’yı öneriyorum. Buti...


Şamdan Plus Sayılar