Yaza Dair Planlar

Robb Report / Mayıs 2020

Bodrum'da olmayı hayal edenler için bir önerimiz var.
Covid-19 etkisiyle bu yaz tatile çıkmak uzak bir ihtimal gibi görünse de, Cape Bodrum Luxury Hotel, dekorasyonunu ve konseptini yenileyerek kapılarını açmayı planlıyor. Bunun için öngörülen tarih ise, yaşamın normale döneceği umut edilen mayıs ya da haziran ayları.

Peki, bu yaz yolunuz Bodrum’a düşerse Cape Bodrum’da sizi neler bekliyor? Gündoğan koyunda konumlanan otelde, 29’u havuza açılan 53 süit ve deniz manzaralı 110 oda bulunuyor. Otelin önünde misafirleri Escape Beach & Lounge karşılıyor, kalabalıktan uzak ama hâlâ Bodrum havasını soluyabileceğiniz kadar denize yakın. Akşam yemeğinden önce iyi müzik eşliğinde lezzetli bir kokteyl yudumlamak için ideal bir keyif noktası. Yemek demişken, menü lezzetleri, vegan seçeneklerin de bulunduğu, taptaze yerel ürünlerle hazırlanıyor. Farklı lezzetler arayan misafirlerse Japon restoranı Itsumi’de ağırlanıyor. Tatiliniz yalnızca dinlenmeye ve Bluwell Spa’da canlanmaya mı odaklanacak yoksa biraz daha aktif mi olacak, buna karar verdikten sonra isteklerinizle birebir ilgilenecek tatil asistanlarına başvurarak atölyelere katılabilir, Aqua Running ya da Full Moon Party etkinliklerine de bir şans verebilirsiniz.

Cape’te sanata da yer var. Otelde dönemsel olarak farklı sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapan bir sanat galerisi bulunuyor. Otele yatınızla gitmek isterseniz, Yalıkavak Palmarina’dan yalnızca 10 dakika uzakta olduğunu bilmek sizi mutlu edebilir.

Robb Report / Seçilmiş İçerikler


Robb Report Sayılar