Hızla Yağ Yakmanın 8 Yolu

Men's Health / Ağustos 2017

İstatistikler geniş bel çevresinin büyük kanser riski demek olduğunu söylüyor. Bu sekiz tüyoyu işleme koyun, riski düşürün.


Sevgiliniz göbekli erkeklerden hoşlanıyor olabilir veya basitçe kalorili yemeklere dayanamıyor da olabilirsiniz. Ama yağ girdabından çıkmamak için hiçbir bahanenizi kabul etmiyoruz. Zira International Agency for Research on Cancer tarafından yapılan yeni bir çalışmada büyüyen bir göbeğin, bağırsak, göğüs ve pankreas gibi vücudun belli bölgelerinde kanser oluşumunu hızlandırdığı bulundu.Korku tellallığı yapmıyoruz; kanser aşırı kilolu olduktan sonra hayat boyu yaşayacağınız sağlık sorunlarından sadece sonuncusu. Uzun vadeli bir beslenme ve egzersiz planını devreye koyduğunuzda kullanırsınız diye, buraya size hızla yol aldırabilecek pratik birkaç zayıflama tüyosu bırakıyoruz.

1/ Yemeklerinize sirke ekleyin.

Journal of Agricultural and Food Chemistry’de yer alan bir araştırmaya göre, arada bir salataya döktüğünüz sirke, vücutta kilo ve yağ birikimini yüzde 10 oranında azaltabiliyor. Asetik asit bakımından zengin olduğundan parçalanan yağlarla iç içe olan proteinin vücuda kazandırılmasını sağlıyor, bel çevrenizi daraltıyor. Sebzeleri haşlamadan önce bir çay kaşığı sulandırılmış sirkeye batırın, etleri ızgaraya atmadan önce sirkeyle marine edin ve yemeklerinizde sos niyetine kullanın.


Men's Health / Seçilmiş İçerikler


Men's Health Sayılar