SÜRPRİZLERLE GELİYOR!

Hey Girl / Temmuz 2020

Instagram üzerinden Jorge Blanco ile gerçekleştirdiğimiz canlı yayında, sanatçının ne kadar olgun ve işine aşık olduğunu bir kez daha gördük. Jorge bu canlı yayın esnasında gelecek sürprizlerini de açıkladı:) Röportaj: İrem Naz Güvel
KARANTINA SÜRECİNDE NELER YAPTIN?

Bu süreçte bir şeylerle meşgul olmaya çalışıyorum. Birçok dizi ve film izledim. En son “The Umbrella Academy”i izledim. Sosyal medyayı çok yoğun kullanıyorum. Yeni bir şarkı da kaydettim.

KARANTİNA DÖNEMİNDE SOSYAL MEDYAYI SIK KULLANMAYA BAŞLADIK. SOSYAL SENİN İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ?

Çok önemli. Eğleniyorum ve bu şekilde ailem, arkadaşlarım ve hayranlarımla iletişime geçebiliyorum. Sadece işimle alakalı değil, bu insanlarla iletişime geçmek için en iyi yöntem. Önceden ünlüler ulaşılmaz görünüyordu, şimdi onlarla direkt olarak konuşabiliyoruz. Bu gerçekten harika bir şey.

HİÇ HAYRANLARINLA MESAJLAŞTIN MI?

Arada cevap veriyorum. Sadece DM değil, yorumlarda da iletişime geçmeyi, yapabileceğim bir şeyse yardım etmeye ve tavsiyelerde bulunmaya çalışıyorum.

“VIOLETTA”NIN İNANILMAZ BİR HAYRAN KİTLESI VAR.

Bu çok çılgınca. Kimse bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemişti. Dizi sayesinde birçok harika insanla tanıştım. Biteli neredeyse 4 yıl oldu ve insanlar hala o hikayeyi ve duyguları kalplerinde hissedebiliyor. İzleyenler o zaman çocukluk ve ergenlik dönemlerindeydi ve onlarla bütünleştiler. Küçükken izlediğim dizileri hatırlıyorum ve beni ne kadar çok etkilediklerini. Şimdi ben onları etkiliyorum.

“VIOLETTA”DA UNUTAMADIĞIN BIR ANIN VAR MI?

Birçok anı var. Dünya turnesine çıkmak harikaydı. Bir yandan yorucuydu ve baskı vardı ancak bizim için hiç öyle değildi. Hepimiz çok iyi vakit geçirdik. Aile gezisi gibiydi hissettirdi.

TEKRAR LEON’U CANLANDIRMA ŞANSIN OLSAYDI KABUL EDER MİYDİN?

Sanırım evet. Doğru zamanda yapmak isterim. Eğlenceli ve ilginç olurdu. Kimse kötü şekilde ayrılmadı ve bir şekilde geri dönebiliriz.

Hey Girl / Seçilmiş İçerikler


Hey Girl Sayılar