YENİ NORMALDE YENİ DESTİNASYONLAR

Hello - Türkiye / Mayıs 26, 2021

Bu yıl da kalabalıktan uzakta, mümkün olduğu kadar ‘kişiselleştirilmiş’ tatil seçeneklerini değerlendireceğiz. Dünyanın dört bir yanında bulunan lüks villalar ve gayrimenkullerden oluşan koleksiyonuyla lüks yaşam tarzı markası Haute Retreats, tatil anlayışımıza yepyeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor.
HAZIRLAYAN: BÜŞRA NAZLAN ÜREGÜL

Lüks kiralık villalarda benzersiz seyahat deneyimleri sunarak aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçireceğiniz alternatifler sunan Haute Retreats, Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Bugün pandemi ile birlikte sürekli değişen seyahat dünyasında, özel isteklere bağlı konaklama deneyimleri önemli ve vazgeçilmez bir hal aldı. Haute Retreats, özel olarak seçilmiş villa ve gayrimenkul portföyünde kalite ve benzersizlik açısından yüksek standartlar belirleyerek mükemmel seyahat deneyimleri yaşatmak konusunda kararlı. Türkiye’den portfolyosunda Villa Maçakızı Bodrum ve Sumahan on the Water bulunuyor.

Haute Retreats, dünyanın en benzersiz ve en güzel destinasyonlarında, dünyanın dört bir yanında bulunan lüks villalar ve gayrimenkullerden oluşan koleksiyonuyla ödüllü dünya sınıfında bir şirket ve lüks yaşam tarzı markası. Kişiye özel servis veren markanın üyeleri arasında aktör Kurt Russell’ın da olduğu Hollywood yıldızları, global influencer’lar ve iş dünyasının liderleri bulunuyor. Ortak ‘private’ jet uçak şirketi OneFlight International ile birlikte çalışan marka, dünyanın 83 destinasyonunda tasarım ve mimari olarak değerleri yüksek olan villa/maison’lar kiralıyor ve kişiye özel seyahat programları organize ediyor. Amerika’da hizmet vermeye devam eden Haute Retreats, aynı zamanda Türkiye ile birlikte İngiltere’de de seyahatseverleri ağırlıyor. Hem yurtdışındaki müşterileri Türkiye’nin en lüks villalarında ağırlıyor hem de Türkiye’deki müşterileri dünyanın her yerindeki lüks villaları sunuyor.

Sabrina Piccinin ve Selin Persentili Aral’ın kurucusu olduğu Haute Retreats, lüks oteldeki konaklama deneyimi ile lüks villadaki şahısa özel yaşam rahatlığını birleştiriyor. Kiralık yatlar, şoför, günlük temizlik görevlisi, çocuk bakıcısı, kişisel antrenör ve yoga seansları istek üzerine organize edilebiliyor.

Kişisel tatiller, özel kutlamalar, kurumsal toplantılar, moda fotoğraf ve film çekimleri için villalar kiralayabilirsiniz. Marka aynı zamanda iyi yaşam için ‘wellness retreat’ odaklı özel villalardan oluşan bir koleksiyona da sahip.

Sabrina Piccinin ve Selin Persentili Aral’ın kurucusu olduğu Haute Retreats, lüks oteldeki konaklama deneyimi ile lüks villadaki şahsa özel yaşam rahatlığını birleştiriyor.

Hello - Türkiye / Seçilmiş İçerikler


Hello - Türkiye Sayılar