EN ÇILGIN BABA ADAYI

Hello - Türkiye / Haziran 17, 2020

İTALYAN MULTİMİLYONER İŞ ADAMI VE SOSYAL MEDYA FENOMENİ GIANLUCA VACCHI VE KIZ ARKADAŞI MODEL SHARON FONSECA DOĞACAK OLAN BEBEKLERİNİN SEVİNCİNİ BOLONYA’DAKİ İLGİNÇ EVLERİNDE BİZİMLE PAYLAŞIYORLAR
“52 yaşındayım ve bu bebek yaşamımın yeni bir aşamasında hayatıma giriyor.”

“Her zaman sevdiğime sadık bir adam oldum. Dürüst davrandım ve karşımdakine saygı duydum. Ama haydi itiraf edeyim, bir annenin kızı için pek de isteyeceği bir erkek değildim.”

Ünlü İtalyan multimilyoner iş adamı ve sosyal medya yıldızı Gianluca Vacchi’yi bir fenomene dönüştüren şey, yaşam enerjisi ve hayattan aldığı keyifti. İlginç yaşam hikayesini, neredeyse tamamı dövmeyle kaplı vücudundan okumak mümkün. Vacchi’nin her dövmesi, hayatındaki bir anıyı temsil ediyor.

Onunla pek çok konu hakkında konuşmak mümkün ama bugün burada bizi ağırlamasının sebebi, ‘hayatımın aşkı’ dediği kız arkadaşı Sharon Fonseca ile birlikte ilk bebeklerini beklediklerinin müjdesini herkese vermek istemesi.

Gianluca 52 yaşında ilk kez baba oluyor.

Çocuğunun annesi ise Venezuela doğumlu 25 yaşında bir model ve girişimci. İki yıl önce Gianluca’nın video çekimlerinden birinde tanışmışlar. Kendisini ‘küresel şovmen’ olarak tanımlayan Gianluca, ilk kez 2016 yılında eski kız arkadaşıyla dans ederken çektiği, çeşitli dans hareketleri ve bol bol kas gösterdiği bir dizi videoyla dikkatleri üzerine çekmiş, ardından sosyal medya fenomenliğine terfi etmişti. Bu videoların kendisinden genç pek çok erkeği kıskandıracak nitelikte olduğunu söylemeye gerek yok.

O zamandan beri 16,1 milyon takipçiye ulaşan Instagram hesabında özel jetlerden, yatlardan, hızlı arabalardan, partilerden paylaştığı fotoğraf ve videolarla aşırı lüks ve gösterişli yaşamını gözler önüne seriyor. Bu sırada muzipliği asla elden bırakmayıp özel dikim takım elbiselerin altında giydiği rengarek tüylü terliklerle herkesi eğlendiriyor.

Hello - Türkiye / Seçilmiş İçerikler


Hello - Türkiye Sayılar