2020 YAZ HOROSKOPU

Elle On The Beach / Yaz 2020

Bu senenin ilk yarısında yaşananlar, çoğumuzun oturmuş düzenini altüst edip pek çok planı ertelememize sebep oldu. Birçok şeyi gelecekteki belirsiz bir tarihe kadar rafa kaldırdık. Peki yaz süresince bizleri neler bekliyor? İleriye gitmenin bir yolunu bulmalı, kim olduğumuza, ne istediğimize ve artık çok farklı görünen bir gelecekle ilgili hayallerimize odaklanmalıyız. Üçüncü evreye geçiş yıl sonunu bulacak ama zaten bir acelemiz yok. Şimdi düşünmek ve plan yapmak kadar dinlenmek ve keyif çatmak da tam ihtiyacımız olan şey. Eğer yapabilirsek tabii, sonuçta 2020’nin ilk yarısı hepimizi epey yordu.
Bizi büyük kararlar bekliyor. Önceden sahip olduklarımızı yeniden inşa etmeye çalışmalı mıyız? Yoksa bu sıra dışı zamanlara
daha pozitif bir açıdan bakıp bunu, gerçekten istediğimiz takdirde hayatlarımızı çok farklı bir yöne yöneltebilecek bir d.nüm noktası olarak görmeye mi çalışmalıyız? Her şey karmakarışıkken doğru yönü bulmak kolay değil. Neyse ki gezegenler yine imdadımıza yetişecek. 2020’nin başında yakın bir şekilde hizalanmalarıyla bir dönemi sonlandırıp yenisini başlatan güçlü Jüpiter, Satürn ve Plüton üçlüsü birbirlerinden uzaklaşarak yarattıkları baskıyı azaltıyorlar. Bir yere gittikleri yok aslında ve hâlâ fazlasıyla yakın şekilde duruyorlar ancak artık bu duruma alıştık, dolayısıyla etkileriyle başa çıkabiliriz. Bazı gezegenler gökyüzünün belli bir bölümünden geçtiğinde genelde bu üç evreden oluşuyor: ilki, asıl olayı beraberinde getiriyor, ikincisi, bu olaya tepki gösterip bizi ileriye taşıyacak yollar arayışı ve üçüncüsü, planları hayata geçirip sorunu çözme evresi.

Elle On The Beach / Seçilmiş İçerikler

TATİL 20
Yaz 2020

TATİL 20

Yeniden yollara düşüyoruz, seyahatlere çıkıyoruz. Yok hayır, sanal olanlarından bahsetmiyorum. Hay...


Elle On The Beach Sayılar