URANYEN ASTROLOJİYE GÖRE BURÇLARIN 2017 AŞK YORUMLARI

Cosmopolitan / Şubat 2017

Sistem yaşamımızın başından sonuna kadar kırılma noktalarını gösteren bir yol haritası sunuyor...

Uranyen Astroloji, klasik Batı astrolojisiyle ulaşabileceğiniz bilgileri en kestirme şekilde önünüze getirir. Tabiri caizse Batı astrolojisinin kısa yoludur. Uranyen haritalarınıza hakim olduğunuzda, özellikle yaşamın başından itibaren 90 yaşınıza kadar elinizde hayatınıza dair mümkün olan bütün kırılma noktalarını gösteren bir yol haritası var demektir. En basit anlamda kişinin kendini tanımasını sağlar. Bunların da ötesinde yaşam yolculuğu sırasında önüne çıkacak şeyleri hem zamanlama hem de anlamlandırma bakımından bilgi vermiş olur. Doğal olarak kendini tanımayan insan, yaşam boyunca karşısına çıkan şeyleri anlamlandırmakta zorlanabilir ve bütün hayatını cevaplar arayarak geçirebilir. Oysa ki bunu öğrenebilme yolları vardır ve ne kadar erken cevaplara ulaşırsanız, özgür iradenizi o kadar erken kullanırsınız ve yaşamınız üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz.  Doğum haritalarındaki Uranyen bilgiye erişenler, bireysel olarak hangi kodlarla doğmuş olduklarını veya bir başka anlatımla kişisel hayatlarının temel yapı taşlarını gösteren bilgilere tam teşekküllü bir rapor niteliğinde sahip olurlar. Bu yaşamları boyunca  yapacakları seçimleri ve dolayısıyla kaderlerini yönlendirmelerini sağlayabilen ve herkesi bireysel olarak derinden ilgilendiren son derece önemli bilgidir.

KOÇ 

Yıl boyunca duygusal konulara ve aşk alanınıza daha hassas ve mantıklı bir yaklaşımla bakmanız gerekiyor. Bu dönemde ilişkilerinizin karmaşıklığını gözden geçirebilirsiniz. Sevgi konularında istikrarsızlık hissedebilir ve yeteri kadar sevilmediğinizi düşünebilirsiniz. Tutkulu tarafınız şimdiye kadar görülebilecek en yüksek titreşimde olacak ve yıl boyunca pozitif etkiler altında kalacaksınız. Birçoğunuz ilgilendiği kişinin kalbini kazanabilir. Duygusal sağlığınız oldukça iyi durumda ve ilişkileriniz iyiye doğru gidiyor olacak. Esas sürprizi yıl sonuna doğru yaşayabilirsiniz. Yılın son aylarına girerken ideal ruh eşinize kavuşmak mümkün olabilir. İçgüdülerinizi dinleyin ve buna göre bu alanda hareket edin. İlgi duyduğunuz insana açılmak için Nisan ayını, evlenme teklifini kabul etmek için Temmuz’u, evlenmek için de Ağustos veya Kasım aylarını seçebilirsiniz.

AKREP

Aşk hayatınız geçtiğimiz birkaç yıldan daha iyi olacak. Akrep’ler bu yıl duygusal veya zihinsel benliklerinin en yüksek tepesinde olacaklar. Her şeyin sizin istediğiniz gibi gitmesi için içgüdülerinizi takip edin ve vicdanınıza göre çalışın. Duygular kendiliğinden akacak, bunlara izin vermelisiniz. Kendinize bile şaşıracağınız büyük aşk frekansıyla eşinizi veya partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Belki de yıllardır olmadığı kadar iyi bir ilişki yaşamak adına kapılarınızı açacaksınız. Bu yıl tutkulu benliğiniz daha çok ön plana çıkacak.

OĞLAK

Bu yıl aşk hayatınız, geçmiş yıllardaki duygusal konuların devamı veya kalıntılarıyla ilerleyebilir. Sevdiklerinize ve aşk ilişkisi içinde olduğunuz kişilere ilişkiye anlam kazandıracak yeni konseptler hazırlayabilirsiniz veya ilişkinizi yeni sürprizlere açık hale getirebilirsiniz. Eşlerinizle duygusal konularda konuşmak gerektiğinde, konuşmalarınız gerilmeye başlayınca geri çekilin ve uzlaşmaya razı olun. Bekarların duygusallıklarında ve libido dalgalanmalarında artış görünüyor. Bu nedenle tutku dozu yüksek ilişkilere çekilebilirsiniz. Bazı eski aşklar şimdi yolunuza tekrar çıkabilir. Akıl yürütme gücünüzü devre dışı bırakın ve arzularınızı takip edin. İlgi duyduğunuz insana açılmak için Şubat ayını; evlenme teklifini kabul etmek için Mayıs veya Haziran ayını, evlenmek için de Ağustos veya Eylül ayını seçebilirsiniz.


Cosmopolitan / Seçilmiş İçerikler

MERT ÖCAL
Mayıs 2017

MERT ÖCAL

LAFA NEREDEN BAŞLASAK BİLEMİYORUZ… YAKIŞIKLI, KİBAR VE YETENEKLİ MERT ÖCAL HER ÇEŞİT ÖVGÜYÜ FAZLASIY...


Cosmopolitan Sayılar