MAVİ MAVİ MASMAVİ

Condé Nast Traveller Türkiye / Nisan 2017

Maldivler’in denizi de otelleri de bir başka. Adalardaki en yeni ve en heyecan verici konaklama alternatifleriyle tanışın.

SONE VA JANI

AİLELERE

Maldivler’i “deniz üstünde villa” kavramıyla tanıştıran Soneva otel zinciri, çevreciliği ve konuklarını dünyanın tüm gürültüsünden uzak tutmaktaki kararlılığıyla tanınıyor. Zincirin üçüncü oteli, Noonu atolündeki beş küçük adacığı mesken tutmuş. En büyük adanın etrafı, 1.8 kilometre boyunca uzanan iskelede sıralanmış 24 deniz villasıyla çevrili. Villalar oldukça geniş, içlerinde on kişilik bir aileye yetecek alan mevcut. Bu yıl aynı sayıda yeni yapılan villa, banyan ağaçları ve tropik bitkilerle dolu orman içinde konuklarını bekliyor olacak. Başka bir adada ızgara deniz ürünlerinden pizzaya, çeşitli tatlar servis eden şirin bir restoran var.

     Particilere, baş başa kalmak isteyenlere, gece kuşlarına, sportiflere, cidden gurmelere, sualtı meraklılarına, tasarım delilerine, şalteri kapatmak isteyenlere, mahremiyet düşkünlerine! Herkese göre konaklama alternatifi bu yazıda..SONEVA JANI

The St Regis’teki Whale Bar

Finolhu

The St Regis Maldives Vommuli

Hint Okyanusu
 


Condé Nast Traveller Türkiye / Seçilmiş İçerikler


Condé Nast Traveller Türkiye Sayılar